A PlayStation 3 és Xbox360 megjelenése óta foglalkoztatja a játékos társadalmat, hogy mikor érkezhet a legújabb generáció? Évek óta hallani mindenféle pletykákat, melyeket a gyártók csípőből cáfolnak és eddig nem is váltak valóra. A legújabb találgatások arról szólnak, hogy a Sony következő, "legeslegújabb generációs" konzolja, valamikor 2012-ben érkezhet. A forrás szerint a gyártásért a Foxconn és a Pegatron Technology felel majd, a Sony tervei pedig közel 20 millió leszállított darabról szólnak csak a jövő évben. A híresztelés egyik legérdekesebb részlete, miszerint az új konzol a Kinecthez hasonló mozgásérzékelős technológiával érkezik. A Sony részéről persze semmilyen megerősítés nem érkezett, sőt néhány héttel ezelőtt Andrew House, az európai divízió vezetője úgy fogalmazott, hogy a PS3 életciklusát legalább tíz évesre saccolják, talán még többre.
A Sony mellett természetesen a Microsoft is rendszeresen szóba kerül, egyes források szerint a redmondi óriás leghamarabb 2012 karácsonya körül dobhatja piacra az Xbox következő verzióját (Xbox720?), de még valószínűbb egy 2013 első negyedéves premier. Ami viszont már korántsem pletyka, hogy a harmadik nagy konzolgyártó, a Nintendo már hivatalosan is megerősítette, hogy készül a Wii U, ami leghamarabb egy év múlva, valamikor 2012 nyarán kerülhet a boltokba.
PlayStation 4 2012-ben?
A pletykagyárosok legújabb híresztelése szerint jövőre érkezik a PS4.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
sipec 2011.07.04. 19:53 [19623]
es minek kell tores?
dzsud 2011.07.04. 19:24 [1464]
igen tudom...csak épp a javarészük szar, igen nagy esélyed van rá, hogy banolják a géped (míg xbox-nál sokan évekig húzzák, mire rájuk találnak)
ja izé, nem tudok olvasni...
ja izé, nem tudok olvasni...
bali000 2011.07.04. 19:13 [127]
ps3 törés nagyon is van,nézz meg egy torrent keresőt és írd be hogy "ps3".
Rég olvastál híreket ?
Rég olvastál híreket ?
dzsud 2011.07.04. 18:47 [1464]
ami érdekesebb hír, hogy a pletykák szerint jövőre frissítés várható, aminek segítségével a ps3 végre gond nélkül le tudja majd játszani a ps2-játékokat...ez ha sikerülne, marhajó lenne
dzsud 2011.07.04. 18:43 [1464]
szerintem nem...a playstation legnagyobb előnye, hogy egyben blu-ray lejátszó is...másrészről sokkal jobb a kontroller megoldás is, mint az xbox esetében
azt el tudom képzelni, hogy xbox-ból több fogy, mert mivel feltörhető, játékokat lehet tölteni hozzá, gazdaságosabb a játék ezáltal...bár eszerint úgy lenne logikus, hogy megint a sony jár jobban (mert ugye ps3-törés még nemigen van, az emberek kénytelenek megvenni a játékokat)...ám erről sajnos fingom sincs, nem tudom miből mennyi fogy
szerk.: most megnéztem, a két konzol közel azonos számban fogy a mai napig (az xbox 1-2millióval járhat a ps3 előtt)
azt el tudom képzelni, hogy xbox-ból több fogy, mert mivel feltörhető, játékokat lehet tölteni hozzá, gazdaságosabb a játék ezáltal...bár eszerint úgy lenne logikus, hogy megint a sony jár jobban (mert ugye ps3-törés még nemigen van, az emberek kénytelenek megvenni a játékokat)...ám erről sajnos fingom sincs, nem tudom miből mennyi fogy
szerk.: most megnéztem, a két konzol közel azonos számban fogy a mai napig (az xbox 1-2millióval járhat a ps3 előtt)
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 12:28
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [3]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]