Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
PlayStation 4 2012-ben? (Hírek)
es minek kell tores?
igen tudom...csak épp a javarészük szar, igen nagy esélyed van rá, hogy banolják a géped (míg xbox-nál sokan évekig húzzák, mire rájuk találnak)
ja izé, nem tudok olvasni...
ja izé, nem tudok olvasni...
ps3 törés nagyon is van,nézz meg egy torrent keresőt és írd be hogy "ps3".
Rég olvastál híreket ?
Rég olvastál híreket ?
ami érdekesebb hír, hogy a pletykák szerint jövőre frissítés várható, aminek segítségével a ps3 végre gond nélkül le tudja majd játszani a ps2-játékokat...ez ha sikerülne, marhajó lenne
szerintem nem...a playstation legnagyobb előnye, hogy egyben blu-ray lejátszó is...másrészről sokkal jobb a kontroller megoldás is, mint az xbox esetében
azt el tudom képzelni, hogy xbox-ból több fogy, mert mivel feltörhető, játékokat lehet tölteni hozzá, gazdaságosabb a játék ezáltal...bár eszerint úgy lenne logikus, hogy megint a sony jár jobban (mert ugye ps3-törés még nemigen van, az emberek kénytelenek megvenni a játékokat)...ám erről sajnos fingom sincs, nem tudom miből mennyi fogy
szerk.: most megnéztem, a két konzol közel azonos számban fogy a mai napig (az xbox 1-2millióval járhat a ps3 előtt)
azt el tudom képzelni, hogy xbox-ból több fogy, mert mivel feltörhető, játékokat lehet tölteni hozzá, gazdaságosabb a játék ezáltal...bár eszerint úgy lenne logikus, hogy megint a sony jár jobban (mert ugye ps3-törés még nemigen van, az emberek kénytelenek megvenni a játékokat)...ám erről sajnos fingom sincs, nem tudom miből mennyi fogy
szerk.: most megnéztem, a két konzol közel azonos számban fogy a mai napig (az xbox 1-2millióval járhat a ps3 előtt)
Hatranyban? Miota? Legjobb esetben is fej-fej melletti versenyrol beszelhetunk.
Quoth the raven, `Nevermore.'
pont tegnap vettem PS3-at
amúgy olvastam már erről valahol, de a Sony eddig igen erősen tiltakozott...én speciel még akkor sem látnám értelmét, ha a nagy vetélytárs, a Microsoft rukkolna elő valami újjal (az érthető lépés lenne, elvégre elég nagy hátrányban van a Sonyval szemben)
amúgy olvastam már erről valahol, de a Sony eddig igen erősen tiltakozott...én speciel még akkor sem látnám értelmét, ha a nagy vetélytárs, a Microsoft rukkolna elő valami újjal (az érthető lépés lenne, elvégre elég nagy hátrányban van a Sonyval szemben)
nem, csak lakotarsam most az xboxom nyustoli az ff13 miatt, en meg a 10et akarom tolni

Lomtalanitas volt vhol? 

Quoth the raven, `Nevermore.'
epp ma hoztam haza egy ps2-t 

Megemlithetjuk azt az aprosagot is, hogy PS2bol is hatalmas mennyisegek fogynak meg mindig, az a konzol se tunt el a sulyesztoben, tenyleg nincs okuk kapkodni az uj geppel. Az MS sem teszi ebben biztos vagyok.
Quoth the raven, `Nevermore.'
Egyetértek az előttem hozzászólóval. Ha pusztán azt vesszük, hogy a 45 gb blu-ray lemezen a játékok még mindig nem foglalnak el többet a rendelkezésre álló hely negyedénél, illetve hogy a grafikai fejlődés az egyes játékoknál még mindig folyamatos, képtelenségnek tartanám, hogy bármi is készülne a Sonynál. Minek készítenének új nagykonzolt, ha még a jelenlegit sem használták ki teljesen? Ráadásul a Sony kimondottan a Move támogatására állt rá, legfeljebb azt fejlesztik majd tovább, de nem hiszem, hogy egy vadiúj mozgásérzékelős cuccba energiát és pénzt fognak beleölni.
Eladó G-Vírust vagy Progenitor vírust keresek saját felhasználás céljából.
Teljes képtelenségnek tartom ezt a 2012-es megjelenési időpontot, miközben még semmit nem tudunk az új konzolról, a Sony pedig eddig tényleg rögtön cáfolt mindenféle megjelenésre vonatkozó pletykát. Azt el tudom képzelni,hogy jövőre bejelentik a PS4-et, mondjuk az E3, vagy Tokyo Game Show alkalmával, de hogy meg is jelenjen jövőre, ezzel megelőzve még a Microsoftot is, ahol már jóval nagyobb a mozgolódás (bár ott is konkrétumok nélkül), azt nem. Nem is nagyon lenne értelme ennek a lépésnek, szerintem a PS3 még mindig nem ért fel a csúcsra sem az eladások, sem pedig a gépből kipréselhető erőforrások tekintetében.
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
PlayStation 4 2012-ben? (Hírek)
PlayStation 4 2012-ben? (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 13:37
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [6]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]