28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Négy kampánya is lesz a Raiders of the Broken Planetnek

A játék első zárt bétájára ezen a hétvégén kerül sor, a hivatalos oldalon már lehet is regisztrálni.

Írta: GeryG

Rég hallhattunk a Mercurysteam készülő játékáról, a Raiders of the Broken Planetről. A stúdió még tavaly jelentette be, hogy készül a többjátékos módra kihegyezett akciójáték, ám túl sok részletet nem árultak el vele kapcsolatban. Most viszont érdekes információk láttak napvilágot. A játékot egyedül és kooperatív módban is kipróbálhatjuk majd, de természetesen kompetitív játékmódot is kapunk. A készítők egyetlen nagy történet és kampány helyett több kisebben gondolkoznak, szám szerint négyet fogunk kapni. Mindegyik sztorija párhuzamosan halad majd előre, más hősökkel, más szereplőkkel és természetesen más küldetésekkel. Az első kampány az Alien Myths lesz, amely hamarosan meg is érkezik, majd még idén ezt követi a Wardog Fury, a Hades Betrayal és a Council Apocalypse.

Mint feljebb írtam, a játékban kooperatív és kompetitív játékmód is helyet kap. Nos valójában ez a kettő kéz a kézben jár, hiszen a játékosok dönthetnek, hogy a négyfős csapat valamely tagját alakítják (vagyis kooperatív módban játszanak) vagy épp egyedül szállnak szembe az egész csapattal (ez lenne a kompetitív rész). Utóbbi esetben egy egész MI által vezérelt hadsereg is a rendelkezésünkre áll.

A Raiders of the Broken Planet továbbra sem rendelkezik pontos megjelenési dátummal, de az már biztos, hogy most hétvégén, vagyis május 13-tól 14-ig elérhető lesz a játék zárt bétája. A részvételhez a hivatalos oldalra kell ellátogatni és ott regisztrálni. A teszt PC-n, PlayStation 4-en és Xbox One-on is elérhető lesz.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Raiders of the Broken Planet

Platform:

Fejlesztő: Mercurysteam

Kiadó: Mercurysteam

Megjelenés:
2017. szeptember 22. PC
n/a: PS4, X1

Minimális rendszerigény: Intel Core i5 4460/AMD FX6300, 4 GB RAM, GeForce GTX 560/Radeon R7 260 2 GB, 1 GB HDD, Windows 7/8

Ajánlott konfiguráció: Intel Core i7 3770/AMD FX8350, 8 GB RAM, GeForce GTX 760/Radeon R9 290x (4 GB ajánlott), 10 GB HDD, Windows 10

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!