28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Nyáron lesz a következő Steam Game Festival

Idén júniusban is lesz lehetőségünk néhány napig kipróbálni egy rakás játékot.

Írta: GeryG

Nyáron lesz a következő Steam Game Festival

A Steam nem rég indította útjára új fesztiválját, a Steam Game Festivalt, amely természetesen a videojátékokról szól. Ezek a rendszerint nagyjából egy hétig tartó események amellett, hogy rengeteg játék demóját teszik átmenetileg elérhetővé, legalább ennyi fejlesztői közvetítést és beszélgetést, valamint még több játékmenet-bemutatót és streamet ölelnek fel.

Nem volt ez másképp a most mögöttünk hagyott téli fesztivál alkalmával sem, amikor bő félezer játék demóját lehetett kipróbálni. Bár a pontos dátum egyelőre nem ismert, azt már lehet tudni, hogy a nyári Steam Game Festival valamikor júniusban lesz esedékes. Hogy ezen mely játékok vesznek majd részt, egyelőre nem tudni, általában a fesztivált megelőző napokban és hetekben szokták közzétenni a listát a szervezők. A fenti videón a legutóbbi téli fesztivál játékait láthatjátok.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!