28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Az emberi faj utolsó túlélői leszünk a FIRST-ben

De, hogy ne legyünk túl magányosak, lesz egy kutyánk és ezernyi szörnyeteg, aki ránk vadászik.

Írta: GeryG

Érdekes, de minden bizonnyal még a fejlesztés nagyon elején járó projekt formálódik a lengyel SurvGames stúdióban, a FIRST a sokat látott túlélőhorrorok táborát fogja gyarapítani. A játék a világ pusztulása utánra repít majd minket, a játékosok pedig az emberi faj vélhetően utolsó élő képviselőjét fogják alakítani.

A FIRST egy külső nézetű túlélőjáték lesz, amelyben az általunk irányított karakter magányosan tengeti napjait a pusztaság kellős közepén. Egy nap azonban talál egy sebesült kutyát, akit megment és magához fogad. Ettől kezdve már ketten járják a radioaktív pusztaságot és elhagyatott városokat, hogy felszerelés és élelem után kutassanak. De lehet, hogy ő az utolsó emberi lény a bolygón, de messze nem az utolsó élőlény. A világot ugyanis mindenféle veszedelmes szörnyeteg népesíti be, aki karakterünkben csak az aznapi vacsoráját látja.

A FIRST fejlesztése kizárólag PC-re folyik, de egyelőre nem tudni, hogy mikor jelenhet meg.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
  • FIRST
GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!