Ne maradj le híreinkről és cikkeinkről, kattints ide, és állítsd be saját forrásként a PlayDome-ot!
Tegnap este sűrű volt a program a Nintendo-rajongóknak, hiszen az idei első Nintendo Direct közvetítés során több izgalmas bejelentés is érkezett. Ezek közül szemezgetünk most, kiemelve a lényegesebb dolgokat.
Kezdjük is a sort mindjárt a show legutolsó bejelentésével, hiszen kétségtelenül ez a legnagyobb: játékmenet-bemutatót kapott a The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Ebben láthatjuk Linket használni a szokásos fegyvereit és felszereléseit, de láthatjuk járművet vezetni a levegőben és a földön is.
Egy másik nagy klasszikus is téma volt, ugyanis Nintendo Switchre megjelent a Metroid Prime Remastered. Az eredetileg GameCube-ra készült játék nagyon komoly átalakuláson ment keresztül, hogy a Switch képességeit is kiaknázza. A játék egyelőre csak digitálisan érhető el, de február 22-én dobozos változatban is megjelenik.
A harmadik játék a Pikmin 4, amely új előzetesben kapott pontos megjelenési dátumot. A nemrégiben bejelentett új epizód a szokásos játékmenetet kínálja majd néhány új lénnyel kiegészítve. A megjelenésre július 21-én készülhetnek a rajongók.
Új trailert kapott a hamarosan megjelenő Octopath Traveler 2 is. Ennél is izgalmasabb hír a játék kapcsán, hogy már most elérhető a demója, így a türelmetlen rajongók máris tehetnek vele egy próbát.
A Splatoon 3 pedig új DLC-t kap, méghozzá két részletben az Expansion Pass részeként. Az első felében a régi Inkopolis tér vissza a régi üzleteivel és ismerős arcaival. A második feléről egyelőre csak keveset tudni, de azt ígérik őrültebb lesz mint bármi korábban.