28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Jön a Knight Rider 2

Írta: Madrac 3 hozzászólás

A Davilex Games bejelentette a Knight Rider 2-t, mely a Universal Studios sikeres filmsorozatán alapul. A novemberben megjelent első rész nagy siker volt, csak Európában több mint százhetvenezer példányban fogyott el. Most is megtalálhatóak lesznek benne a sorozat fő szereplői, Michael Knight, Bonnie, Devon és Garth. Két új játékmód kerül majd bele, a Combat és a Mini Games. Sok új lehetőség kerül a programba, KITT is kap új képességeket. A cél most is Michael gonosz ikertestvérének és ősellenségének foglyul ejtése és terveinek megakadályozása lesz. A tervek szerint 2004 végére kerül a boltok polcaira a játék.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Madrac
Madrac [4264]
Nekem se tetszett, de az eladott peldanyszam nem ezt igazolja.
Z-Master
Z-Master [20407]
Buki volt az első! Egy nagy kalap sz@r volt!
Ghoost
Ghoost [11787]
Az első rész nagy siker volt?
Hát ez elég furcsánhangzik...
Amúgy jó lenne már valami minőségi játék ebből a kategóriából is.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (3 db)