28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Bezár a Legend Entertainment

Írta: Madrac 1 hozzászólás

Az Atari bezárja a Legend Entertainment-et, mely a sikeres Unreal II-t is fejlesztette. Semmi kommentárt nem fűztek a dologhoz egyelőre. A cég nemrég fejezte be az Unreal II XMP-t, melyben már a többjátékos rész is megtalálható.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

rorr
rorr [288]
amilyen jók voltak régen úgy elcseszték a végére!sajnálom őket egy kicsit!:-((
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (1 db)