28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Monster Madness

Újabb felülnézetes akciójáték a láthatáron.

Írta: Madrac 4 hozzászólás

Az Artificial Studios bejelentette készülő akciójátékát a Monster Madness-t, melyben felülnézetben, remek 3D-s grafika mellett irthatjuk a szörnyeket. A PC-re és Xbox 360-ra készülő programot akár négyen is játszhatják egyszerre, vezethetünk járműveket és megmenthetünk több várost is. A látványos grafika mellé modern fizikai motor is jár majd, a készítők az Ageia NovodeX Physics platformot választották, mely már támogatja a PhysX PPU-t is. A grafikai motor lekezeli a Shader Model 3.0-at, képes a High Dynamic Range Renderingre és természetesen valósághű fény-árnyék hatásokat produkál.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Stoecky
Stoecky [7]
Nem tudja valaki mikor jön ki ez a játék? 8-)
Wing
Wing [4603]
az monster truck madness te lém

rotfl
ZombeeZ
ZombeeZ [6]
A monster madness 1 bigfútos autóverseny volt a microsoft-tól:-P
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)