28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steel Fury Alpha demo (Hírek)

eti8
#7 eti8 [10104]
Ezzel hogyan lehet játszani? Egy darabig ment szépen, de egyszer csak bedurrantak az ellenfelek és kapásból megölik az egész tankomat még godmode-ban is (???). Szóval ahogy átgördülök a dombon már kapom is a halálos lövést... És semmi esélyem sincs... Akár milyen gyökérre teszem az ellent mindenképpen ez van...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Ákos2
#6 Ákos2 [293]
Igen, nem sokat filóztam rajta, csak hozzászóltam.

Válasz erre

Eric
#5 Eric [20761]
Egy hírhez szólt hozzá, ilyenkor a rendszer megnyit automatikusan egy topikot a hír címével.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Sawyer 2007.01.20. 13:00
Sawyer
#4 Sawyer [1027]
Hogy csináltál topikot? Még nincs 200 leveled.

A filmre ne úgy tekints, mint egy szórakozás, - hanem mint művészet!

Válasz erre

Ákos2
#3 Ákos2 [293]
Akkor majd sokkal később töltjük le

Válasz erre

KisCsirkee
#2 KisCsirkee [16989]
Teljesen nem. Ez olyasmi mint a Panzer Elite 3D. Csak az a baj, sztem mert még alpha verzió, hogy elég gépigényes. Néha nállam már diavetítés van.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Ákos2 2007.01.19. 20:23
Ákos2
#1 Ákos2 [293]
Tud valaki valamit erről a gaméről? A témája elég jónak tűnik, de vajon nem egy újabb Panzer Elite Action? Majd letöltjük.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat