28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Aliens vs. Predator - Alien trailer (Hírek)

balays82
#11 balays82 [14276]
A Rebellion Developments egy angol játékfejlesztő cég. Legutóbbi játékai a Rogue Warrior és a Shellshock 2: Bood Trails voltak, amelyek a kritikusok és a játékosk szerint is borzalmasan rosszul sikerültek. Egyébként főleg mások által készített játékok portolásával foglalkoznak, bár az eredeti, 1999-ben PC-re megjelent Aliens vs. Predator is az ő nevükhöz fűződik, vagyis elég sok közük van a témához. Ez adhat okot reménykedésre, hogy az új részt nem fogják nagyon elszúrni.

Válasz erre

Előzmény: Darkknight 2009.12.16. 21:09
Darkknight
#10 Darkknight [416]
Igen, bocsánat, benéztem Akkor is sok idő.Számomra nagyon város

nem kaptam tollat

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2009.12.16. 21:10
Kanduhrka
#9 Kanduhrka [9380]
Nem inkább két hónap?

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Darkknight 2009.12.16. 21:05
Darkknight
#8 Darkknight [416]
Fejlesztő "Rebellion"?..hmm.Nem hallottam még róluk.Tudna valaki esetleg kis információt adni róluk?Eddigi munkájuk stb..

nem kaptam tollat

Válasz erre

Darkknight
#7 Darkknight [416]
Elnézést hogy így írom, de ez KIBASZOTT NAGY JÁTÉK LESZ!

szerk:Most nézem, febr 19??nemáááááááá Majdnem 3hónap...fenébe

Türelmetlen vagyok naAliennel már pezseg a savas vér ereimben..Tényleg, remélem az apróságokra is odafigyelnek a fejlesztők majd

Várós...nagyon várós

nem kaptam tollat

Válasz erre

red5
#6 red5 [627]
Húúú mennyire élveztem anno az AvP 2-vel a marine-os kampányt. Bár az egész játék nagyszerű volt. Remélem ez is pont annyira le fog majd kötni Várjuk

Válasz erre

Reaper22
#5 Reaper22 [16]
Fúúúú gyerekek, hatalmas lesz, csak jelenne már meg.... Asszem emiatt a gamma miatt kell majd videókártyát cserélnem
Az 1-2 is igen nagy volt, mind a 3 kaszttal, remélem ez is afféle lesz

Egyél tehénlepényt...10 000 légy nem tévedhet...xD

Válasz erre

Neil
#4 Neil [101]
Hú én már nagyon várom. Mikor jön ez ki? Február?

A BULLET SOUNDS THE SAME IN ANY LANGUAGE

Válasz erre

Fear666
#3 Fear666 [1251]
Az tuti

Spirito JUVE! http://www.youtube.com/watch?v=nQh2ufZ8I1U

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2009.10.17. 15:28
Razor03
#2 Razor03 [14703]
ÁLLAT! Látszott a faszi arcán a félelem! Na meg a sebesség érzet, tudjátok, az a para mikor a filmben a Nostromo járataiban mászkálnak és gyorsan viszik a kamerát, majd az Alien hirtelen lecsap - na ez jutott hirtelen az eszembe! De örülnék, ha nem csak egy full arcade játékot csinálnának belőle, hanem egy igazi FPS-t, olyat, mint az AvsP 1-2 volt! Igény lenne rá.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Aliens vs. Predator - Alien trailer (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat