28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Aliens vs. Predator - Alien trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
ÁLLAT! Látszott a faszi arcán a félelem! Na meg a sebesség érzet, tudjátok, az a para mikor a filmben a Nostromo járataiban mászkálnak és gyorsan viszik a kamerát, majd az Alien hirtelen lecsap - na ez jutott hirtelen az eszembe! De örülnék, ha nem csak egy full arcade játékot csinálnának belőle, hanem egy igazi FPS-t, olyat, mint az AvsP 1-2 volt! Igény lenne rá.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat