Úgy lenne korhű.Dark Archon
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Kapcsolódó tartalom: Játék készül Budapest '44-es ostromáról
A Budapest ostroma 1944-45. pályafutása modként indult néhány éve, most viszont új irányt vett a projekt, amit támogatni is lehet.
Úgy lenne korhű.Dark Archon
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.