Ezekért sosem fogom/fogjuk felhúzni magunkat, sőt.
Nem tudom, mennyire fognak ezek a social deduction játékok elterjedni. Az Among Ust mindenki nagyon dicséri, nekem csak a First Class Trouble-hoz volt eddig szerencsém, ami mókás volt, de hosszú távon nem kötött le annyira. Asszem, ezek csak akkor működnek jól, ha tényleg van hozzá egy jó baráti társaság, ahol mindenkit ugyanúgy érdekelnek az ilyen játékok. Érzésre (de ez erősen kortól függ szerintem) már 4-5 embert sem könnyű összekaparni és összeszervezni, nem hogy 15-t...
