28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Még többen játszhatnak együtt az Among Usban [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Tudom, én vagyok a fasz a szemetekben aki kötekedik minden hír meg cikk alatt a legapróbb hülyeségekért, de az ilyenek azért nagyon szemet szúrnak, még akkor is, ha elhiszem, hogy a szerkesztőségben senki nem játszik ezzel, aki tudott volna korrigálni. Szóval nem direkt bántásból írom ezeket (főként a Te híreid alá, mivel Te hírezel sokat).

Egyébként 4 játékostól lehet indítani a játékot, az imposztorok számát pedig a host állítja be, de ha a többi játékosnak nem tetszenek a beállításod, egyszerűen nem állítják ready-re magukat. Általában 10 főnél 2 imposztor szokott lenni, az 1 ott elég kevés szerintem, a 3 viszont baromi sok, 1 perc alatt legyilkolnak mindenkit...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

GeryG
GeryG [2379]
Jó-jó, de akkor lehet három is na!
Egyébként én magam nem játszom vele, ezt meg valahol a forrásban olvastam gondolom, magamtól biztos nem találtam ki. Max félrenéztem.
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Jaj, jó, hogy jött ez a hülye troll, legalább észrevettem a hírt.

"Csakhogy van köztük három imposztor is, akiket a játék véletlenszerűen sorsol ki." >> A host állítja be az imposztorok számát...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat