Szóval nem direkt bántásból írom ezeket (főként a Te híreid alá, mivel Te hírezel sokat).
Egyébként 4 játékostól lehet indítani a játékot, az imposztorok számát pedig a host állítja be, de ha a többi játékosnak nem tetszenek a beállításod, egyszerűen nem állítják ready-re magukat. Általában 10 főnél 2 imposztor szokott lenni, az 1 ott elég kevés szerintem, a 3 viszont baromi sok, 1 perc alatt legyilkolnak mindenkit...
A kibaszás társas játék, sose feledd.