Sziasztok!
Webes alapú játékhoz keresek php-t jól ismerő programozót.
Én korábban delphi rendszerrel foglalkoztam, most váltok.
A programról annyit, hogy bár több hasonló felépítésű található a neten, a számos újdonság miatt mégsem lenne középszerű.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
PC-s JÁTÉKFEJLESZTÉS
A project áttért a Torque Game Engine (Advanced)-re, így mostmár C#/C++ programozókat keresünk, illetve olyan programozókat, akik képesek a TGE(A)-ra fejleszteni.
Részletek továbbra is az alábbi címen:
http://birddog.extra.hu/viewtopic.php?f=11&t=3
Részletek továbbra is az alábbi címen:
http://birddog.extra.hu/viewtopic.php?f=11&t=3
Sziasztok!
Független játékfejlesztő csapatunkba keresünk javaprogramozókat és egyéb tagokat (grafikus, 3D modellező, stb.) egyedi FPS fejlesztéséhez. (Mivel a játékmotor már megvan ezért a programozóknak nem lesz különösebben nehéz vagy összetett feladatuk!) Részletek: http://birddog.extra.hu/viewtopic.php?f=11&t=3
(Az oldal angolnyelvű, ha ez esetleg gondot jelentene - azért remélem nem jelent - az oldalon található e-mailcímre tudtok írni és leírom a részleteket.)
Mindenképp az oldalon feltuntetett elérhetoségen írjatok, az ide küldött válaszokat nem figyeljük!
Független játékfejlesztő csapatunkba keresünk javaprogramozókat és egyéb tagokat (grafikus, 3D modellező, stb.) egyedi FPS fejlesztéséhez. (Mivel a játékmotor már megvan ezért a programozóknak nem lesz különösebben nehéz vagy összetett feladatuk!) Részletek: http://birddog.extra.hu/viewtopic.php?f=11&t=3
(Az oldal angolnyelvű, ha ez esetleg gondot jelentene - azért remélem nem jelent - az oldalon található e-mailcímre tudtok írni és leírom a részleteket.)
Mindenképp az oldalon feltuntetett elérhetoségen írjatok, az ide küldött válaszokat nem figyeljük!
Hello Srácok!
Nem tudjátok, hogy mi teszi a jó játékfejlesztőt?
Milyen programokat/programnyelveket érdemes ismerni ahhoz, hogy valaki játékokat fejlesszen? Hogyan érdemes elindulni, mivel érdemes kezdeni?
Most C++-t kezdtem el tanulni ( az ANSI C-vel foglalkoztam előtte az egyetemen ), de ezen belül mire álljak rá, nagyon nehéz egyedül...
Esetleg aki már vett részt vmilyen projekt-ben, nem avatna be néhány dologba?
Nemtom, h ti hogy vagytok vele, de én bármit el tudnék képzelni magamnak, a design vagy a sztori megtervezésétől kezdve, a zeneszerzésen át, egészen a komolyabb cuccok programozásáig.
Tök jó lehet egy olyan fejlesztőcsapatban dolgozni, ahol látnám, h mindenki szemében ég a tűz, hogy alkosson valamit, hogy mindenkiben megvan a lelkesedés, hogy játékot készíthet... Régebben nagy gamer voltam, most egy kicsit fellángolt a lelkesedésem, hogy ismét leültem a StarCraft 1 elé és sikerült megint elvarázsolnia... szóval az a gondolat, hogy egyszer tagja lehetek egy fejlesztőcsapatnak, még tartja bennem egy kicsit a lelket.
Egyetemen tanulom a szakmát, de ez az egész csak arra jó, h elvegye az ember kedvét az számtechtől... ( ha 60X nem akartam eddig otthagyni, akkor egyszer sem ) szeretném látni a halvány fénysugarat a sötét alagút végén, vagy ha csak tudnám, h van a végén fénysugár és érdemes csinálni a túlélőtábort ( egyetem ), már úgy is sokkal jobb lenne.
Vash
Nem tudjátok, hogy mi teszi a jó játékfejlesztőt?
Milyen programokat/programnyelveket érdemes ismerni ahhoz, hogy valaki játékokat fejlesszen? Hogyan érdemes elindulni, mivel érdemes kezdeni?
Most C++-t kezdtem el tanulni ( az ANSI C-vel foglalkoztam előtte az egyetemen ), de ezen belül mire álljak rá, nagyon nehéz egyedül...
Esetleg aki már vett részt vmilyen projekt-ben, nem avatna be néhány dologba?
Nemtom, h ti hogy vagytok vele, de én bármit el tudnék képzelni magamnak, a design vagy a sztori megtervezésétől kezdve, a zeneszerzésen át, egészen a komolyabb cuccok programozásáig.
Tök jó lehet egy olyan fejlesztőcsapatban dolgozni, ahol látnám, h mindenki szemében ég a tűz, hogy alkosson valamit, hogy mindenkiben megvan a lelkesedés, hogy játékot készíthet... Régebben nagy gamer voltam, most egy kicsit fellángolt a lelkesedésem, hogy ismét leültem a StarCraft 1 elé és sikerült megint elvarázsolnia... szóval az a gondolat, hogy egyszer tagja lehetek egy fejlesztőcsapatnak, még tartja bennem egy kicsit a lelket.
Egyetemen tanulom a szakmát, de ez az egész csak arra jó, h elvegye az ember kedvét az számtechtől... ( ha 60X nem akartam eddig otthagyni, akkor egyszer sem ) szeretném látni a halvány fénysugarat a sötét alagút végén, vagy ha csak tudnám, h van a végén fénysugár és érdemes csinálni a túlélőtábort ( egyetem ), már úgy is sokkal jobb lenne.
Vash
Genki!
Jaja én is most vettem csak észre
pedig tavaly nagyon sűrűn voltam itt^^
Jaja én is most vettem csak észre
pedig tavaly nagyon sűrűn voltam itt^^"Anata no koto wo omou"
Én is most nézem, hogy 2005 elején van

Mondjuk úgy se sikerült volna.
Kár,hogy csak most nézem ezt a topicot.

Sziasztok!
Amatőr játékfejlesztő verseny indult a www.jatekfejlesztes.hu portálon. Gyertek minél többen!
Üdv,
HomeGnome (jatekfejlesztes.hu)
Amatőr játékfejlesztő verseny indult a www.jatekfejlesztes.hu portálon. Gyertek minél többen!
Üdv,
HomeGnome (jatekfejlesztes.hu)
Garázscsapatos játékfejlesztéshez 2D/textúra grafikusokat, modellezőket keresünk.
Érd:
Érd:
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 14:13
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [7]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]