28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warlords Battlecry III weblap (Hírek)

Tiger666
#2 Tiger666 [20]
Az első rész igazán nagy durranás volt és korához képest a grafikája meghaladta kortársbeli társaiét. Nagyon tetszett az első rész, bár kevesen ismerik, ami elég szomorú dolog, mert nem ezt érdemli. A második rész grafikájánál nem sokat újítottak sajnos. A harmadik résznél se, és ezzel teljesen el lett rontva. Kár érte. Azért érdemes kipróbálni a trilógiát!

Válasz erre

Alfred Rosenberg
#1 Alfred Rosenberg [93]
hmm... hát a honlapon fellelhető képek alapján én ez inkább a II. rész egyik kiegénel titulálnál be... ez most elég nagy csalódás, hogy szinte ugyan az maradt a grafika ennyi idő után is és még hol van mire megjelenik

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat