28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom III július végén? (Hírek)

Neurotoxin
#8 Neurotoxin [1484]
nah zupzup

De most tényleg gyerekek ,lesz itt októberben doom???NEM

More fun, less brutality.

Válasz erre

Zup
#7 Zup [2161]
Hát ja

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2004.06.18. 02:32
nyomi
#6 nyomi [7258]
duke nukem forever 2017-ben? legalább megjelenik egyszer, ez is valami

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: Zup 2004.06.17. 23:54
Neurotoxin
#5 Neurotoxin [1484]
"Hurrá".

More fun, less brutality.

Válasz erre

Zup
#4 Zup [2161]
Előrementem az időben 2015-ig, akkor már csak 1 hét volt hátra a megjelenésig! A Duke nukem forevert meg 2017-re ígérték per pillanat!

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

Neurotoxin
#3 Neurotoxin [1484]
A július vége kamu ,szerintem október lesz belőle ,de inkább február....de az is meglehet ,hogy akkor kezdenek majd warezverziót készíteni belőle az "okosok" mikor érettségizek...és nem lesz időm játszani

More fun, less brutality.

Válasz erre

Eric
#2 Eric [20761]
A hír maga az újdonság!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Neurotoxin 2004.06.17. 21:06
Neurotoxin
#1 Neurotoxin [1484]
Szerintem nem lesz semmi ,majd februárra......de már lehet 1 kis adag előrendelése az IDnek Én már nagyon várom ,aki valami ujdonsággal tud szolgálni ,kérem írjon!

More fun, less brutality.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat