28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom III július végén? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Neurotoxin
Neurotoxin [1484]
A július vége kamu ,szerintem október lesz belőle ,de inkább február....de az is meglehet ,hogy akkor kezdenek majd warezverziót készíteni belőle az "okosok" mikor érettségizek...és nem lesz időm játszani

More fun, less brutality.

Vissza

Fórumszabályzat