Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Dungeon Lords demo (Hírek)
Két dolog tetszett benne:
1. a ládáknál a csapdák hatástalanítása (jó mert magasabb megfigyelési és hatástalanítási skillel sokkal könnyebb, de gyengébb ilyen jellegű képességekkel is lehet próbálkozni, de ahhoz jó reflexek kellenek
).
2. a nyálkák bűzfelhőszerűségének a belélegzése után a hős nem tud harcolni pár percig, csak az arca elé fogja a kezét és köhög (futni= menekülni tud közben).
Ez a két dolog korrekt volt. Amúgy meg, ha nem csinálnak valamit azzal a harcrendszerrel, akkor nálam esélytelen lesz a game.
Ja meg az is hülyeség volt, hogy a harcosommal szinte minden mágiaformát tudtam használni egyből.
1. a ládáknál a csapdák hatástalanítása (jó mert magasabb megfigyelési és hatástalanítási skillel sokkal könnyebb, de gyengébb ilyen jellegű képességekkel is lehet próbálkozni, de ahhoz jó reflexek kellenek
).
2. a nyálkák bűzfelhőszerűségének a belélegzése után a hős nem tud harcolni pár percig, csak az arca elé fogja a kezét és köhög (futni= menekülni tud közben).
Ez a két dolog korrekt volt. Amúgy meg, ha nem csinálnak valamit azzal a harcrendszerrel, akkor nálam esélytelen lesz a game.
Ja meg az is hülyeség volt, hogy a harcosommal szinte minden mágiaformát tudtam használni egyből.
Endure. In enduring, grow strong.
Ezt így adom, az én legnagyobb bajom meg az, hogy meg merték említeni az előzetes hírekben a szerepjáték szót. Botrány, ahogy mondtad, ez egy szimpla akciójáték, semmi több. Nem sokat toltam a demóval, kb. fél órát, mert meguntam a bugokat, de nagyon gyengének találtam. Egy bugmentes verzióval eljátszogatnék, de csak ha lehet picit variálni a grafikán, mert pixeles, mint a huzat. Pont tegnap vettem elő újra a Morrowindet, egyszerűen röhej, hogy egy 2 és fél éves játék porig alázza a mai "RPG-ket"...
"Jeti, add ide a bőröd!"
Tegnap leszedtem a demót. Kipróbáltam. Nem jött be. Nem lenne rossz, de az kezelését teljesen elb*szták. Legalábbis ami a harcrendszerét illeti. Úgy 20 perc alatt meg lehet szokni, de akkor is szar marad, legfeljebb igazodik hozzá az ember. Jó-jó, hogy akció rpg, így nem is vár el az ember körökre osztott harcrendszert, de ezek a jobbra-balra-előre-hátra szúrok/lépek/fordulok miközben meg el sem találom azokat a kis gennyes goblinokat, mert körbe körbe rohangálnak körülöttem, egy kicsit túlzás. Miért nem lehetett a jól bevált "egérrel rámegyek, aztán kattintgatok" módszert alkalmazni. Így most sokkal inkább hasonlít valami idióta verekedős játékhoz
Vagy ha már ragaszkodnak ehhez, akkor ott van pl. az Enclave. Ott korrekt volt a rendszer, vagy ott van a Gothic két része. Ott király a vívás (legalábbis egy az egyben; ha több ellenfél jön, akkor ott is kaotikussá válik). Az elején így ott bénázik az ember mire leüt egy goblint, és ugyan a demó vége felé már ötös-hatos csoportokat vág le az emberfia könnyedén, de akkor is csak azt érzi, hogy össze-vissza vagdos, fogalma sincs, hogy mit miért csinál
Mindegy, nálam a harcrendszeren bukik a játék. Nem hiszem, hogy nagyon nagyot változtatnának rajta a végleges verzióig. Így meg elég ócska. Inkább az akciójátékok kedvelőinek való.
Vagy ha már ragaszkodnak ehhez, akkor ott van pl. az Enclave. Ott korrekt volt a rendszer, vagy ott van a Gothic két része. Ott király a vívás (legalábbis egy az egyben; ha több ellenfél jön, akkor ott is kaotikussá válik). Az elején így ott bénázik az ember mire leüt egy goblint, és ugyan a demó vége felé már ötös-hatos csoportokat vág le az emberfia könnyedén, de akkor is csak azt érzi, hogy össze-vissza vagdos, fogalma sincs, hogy mit miért csinál
Mindegy, nálam a harcrendszeren bukik a játék. Nem hiszem, hogy nagyon nagyot változtatnának rajta a végleges verzióig. Így meg elég ócska. Inkább az akciójátékok kedvelőinek való.
Endure. In enduring, grow strong.
Miért flegmázol, te szerencsétlen sorstalan? Kipróbáltad a demót? Láttad a saját szemeddel, amint a hullád a földön körbe forog, ahogy mozgatod az egeret? Láttad, ahogy miután megáll, még 2 mp-ig helyben fut? Ha ezeket láttad, akkor mit nem értesz? Ha ezeket nem láttad, akkor miért firkálsz ide?
"Jeti, add ide a bőröd!"
Ki kell mondani: patch-ért könyörgök.
"Jeti, add ide a bőröd!"
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 20:22
- Kezd durvulni az időjárás! [4473]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
