28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Heroes of the Pacific videó (Hírek)

Sky fighter1234
#5 Sky fighter1234 [3]
Én felraktam tök jó!Igaz én minden játékot szeretek amiben van vadászrepülő!nekem el is indul csak az a baj hogy minden küldetés végén vagy ha ki akarsz lépni CSAK A KÜLDETÉSBŐL akkor kilép az egész játékból.De egyébként tök jó.Ja és ha valaki tud ojan honlapot ahonnan le lehet tölteni vadászrepülős játékot az írjon.Mind 1 hogy demó vagy egész,ha valaki tud ien honlapot az írjon ide vagy e-mailt ide .

Válasz erre

Porker
#4 Porker [8000]
A grafika nem rossz, bár a szárazföldön, támaszpontokon való bombázás utáni robbanás..pfff0

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Pras
#3 Pras [5492]
Uff. Kár érte. Pedig szépen nézett ki...

Válasz erre

Előzmény: Paladin73 2005.06.17. 08:37
Paladin73
#2 Paladin73 [387]
Hát, mivel a "repülőgépes akciójáték"-nak titulálják, kétlem, hogy túl komoly lenne.

Válasz erre

Pras
#1 Pras [5492]
Üdv.

Világháború, repülés. Ezzel a kettővel már megnyertek. Számomra egy kérdés maradt megválaszolatlanul, amire viszont mindenképp kíváncsi vagyok - megjegyzem, a videókat még nem néztem meg.
A kérdés: A progi árkád öldmegazösszessetaztágyerevissza-lesz, vagy Il-2-verő?

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat