28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Heroes of the Pacific videó (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Sky fighter1234
Sky fighter1234 [3]
Én felraktam tök jó!Igaz én minden játékot szeretek amiben van vadászrepülő!nekem el is indul csak az a baj hogy minden küldetés végén vagy ha ki akarsz lépni CSAK A KÜLDETÉSBŐL akkor kilép az egész játékból.De egyébként tök jó.Ja és ha valaki tud ojan honlapot ahonnan le lehet tölteni vadászrepülős játékot az írjon.Mind 1 hogy demó vagy egész,ha valaki tud ien honlapot az írjon ide vagy e-mailt ide .

Vissza

Fórumszabályzat