28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Heroes of the Pacific demo (Hírek)

Porker
#4 Porker [8000]
Nem rossz!Azért jó, mert nem tölt sokat, mint a Pacific Figthters, és mert sokkal könnyebb irányítani!(miután megtaláltam az o gombot az emelkesére...de átírom)

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Sky fighter1234
#3 Sky fighter1234 [3]
Én felraktam tök jó!Igaz én minden játékot szeretek amiben van vadászrepülő!nekem el is indul csak az a baj hogy minden küldetés végén vagy ha ki akarsz lépni CSAK A KÜLDETÉSBŐL akkor kilép az egész játékból.De egyébként tök jó.Ja és ha valaki tud ojan honlapot ahonnan le lehet tölteni vadászrepülős játékot az írjon.Mind 1 hogy demó vagy egész,ha valaki tud ien honlapot az írjon ide vagy e-mailt ide .

Válasz erre

Narnak
#2 Narnak [156]
Felraktam és mikor elindítom akkor kiírja,hogy már 2005.07.18-án lejárt a licence...

Asus M2N-E Nforce 570,AMD Dual Core AM2 4600+,2 GB Geil 800 Mhz,MSI X1800XT,Maxtor 200 GB Sata2,LG 17

Válasz erre

Alfaproton01
#1 Alfaproton01 [2081]
Annnnnyááááád!!! már tőttöm is le!!!

shit happens

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat