28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Heroes of the Pacific demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Narnak
Narnak [156]
Felraktam és mikor elindítom akkor kiírja,hogy már 2005.07.18-án lejárt a licence...

Asus M2N-E Nforce 570,AMD Dual Core AM2 4600+,2 GB Geil 800 Mhz,MSI X1800XT,Maxtor 200 GB Sata2,LG 17

Vissza

Fórumszabályzat