

Fórum » Beszélgetés a játékokról


1. 2,3 egészen könnyűhttp://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
mma


Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.

Nekem nagyon bejött a játék.A legtöbb repülős játék nem adja azt az érzést amit ez.Kurva jo hangok meg minden könnyű irányitás nem is kell több.Én sose voltam a joystick vagy a gamepad hive én inkább billentyűzeten szoktam szenvedni és meglepett mikor a DEMOval játszottam hogy milyen könnyű és a hangok meg egyenesen lenyűgöztek főleg mikor a bombázok elkezdenek zuhanni ugyanis fél szárny-nyal nem könnyű már levegőben lenni.Imádom a GAME-t.Jol jönne egy harmadik rész is
Nekem ez a játék nagyon a
emhez nőtt

Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.
A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.

A filmre ne úgy tekints, mint egy szórakozás, - hanem mint művészet!
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

) de eltaláltam, tényleg World War II
. És rákerestem Gúúgliban és már azt is megtudtam, hogy szimulátor.
Man literally too angry to die
? használj guglit az segítMan literally too angry to die

Ronald "Bloody" Speirs

Ronald "Bloody" Speirs

Egyébként ilyen elven azon is vitatkozhatunk,hogy minek tették bele a Call of Cthulhu műfajmeghatározásába, hogy kaland mikor tök nem az.

"Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!"
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!
Nekem a singleplayer tetszik, olyan érzésed van benne mint pl a CoD-ban, hogy nem egyedül harcolsz. Van néhány húzós rész benne,de a füst effektek meg a robbanások nagyon királyak. Tower Bridge rulez
A legnehezebb eddig a Londoni küldetés volt...a parlamentet vagy 10-szer bombázták ripityára
Az élet szar játék, de szép a grafikája :)
, tehát nem kell 150 billentyűvel reptetni egyszerre gépünket, hanem elég az egér. Gyönyörű grafika, adrenalin. Most szereztem be,de sajna a hülye Starforce védelem miatt még nem sikerült elindítanom. Megyek is keresek vmi elhárítóprogit, mert már naon akarom játszani
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.