diktafon
Egyébként meg az volna a legtisztább, ha +beszélnéd a tanerőkkel, és akkor odatehetnéd az asztalára, különben is onnan tudsz legjobb felvételt készíteni.
Ez nem jelenti azt, hogy ettől még ez törvéyes volna!
Volt már ilyenből nagy botrány!
Volt már ilyenből nagy botrány!
hat mar eleg sok orat felvettem kerdezes nelkul kozepsuliban is

Ja, és ne feledd el előtte megkérdezni a tanerőt, emrt ha ezt enm teszed, akkor törvénytelenséget követsz ám el!
aha!
hat van tesomnak egy mp3lejaccoja, majd megnezem azzal a diktafont...
amugy gozom nincs mikor unnam meg
hat van tesomnak egy mp3lejaccoja, majd megnezem azzal a diktafont...
amugy gozom nincs mikor unnam meg

az mp3-makban lévő mikrofon azért sokkal rosszabb annál, ami egy rendes diktafonban van. megnéztem az enyémen, olyan 2-3 méterről értettem magam, de azért behalkult (mondjuk nem is beszéltem túl hangosan, nehogy hülyének nézzenek
), meg a minősége sem az igazi. legjobb, ha a környezetedből kölcsönkérsz egyet vkitől és kipróbálod, megfelel-e. meg a másik, hogy mennyi idő után unod meg suli után újra végighallgatni az órákat, mert egy diktafont sok minden másra nem tudsz használni..


A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
nah jon a szkul, es asszem minden angolul lesz bla bla es jo lenne ha fel tudnam venni az orakat stb...
venni akarok diktafont, de az mp3 lejatszokban is van diktafon es most nem tudom h melyiket vegyem...
a diktafon jobban rogziti a hangot, mint az mp3lejaccoba beepitett diktafon?
neztem 34oras sony diktafont, 17rongy asszem....
nah valami zseni segiccsen!
venni akarok diktafont, de az mp3 lejatszokban is van diktafon es most nem tudom h melyiket vegyem...
a diktafon jobban rogziti a hangot, mint az mp3lejaccoba beepitett diktafon?
neztem 34oras sony diktafont, 17rongy asszem....
nah valami zseni segiccsen!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Dagad a botrány a Mafia: The Old Country körül a legutóbbi játékmenet-bemutató miatt
- 2. Blood Message: A kínai videojáték, ami letarolja a világot és új korszakot nyit
- 3. Három AOC Gaming gamer monitor a 240 Hz feletti tartományból megfizethető áron
- 4. Megújult végre a gazdaság, kibővültek a termelési láncok, de csak a Pioneers of Pagoniában
- 5. Stronghold Crusader: Definitive Edition teszt
Legfrissebb fórumtémák
- 12:19
- Clair Obscur: Expedition 33 [12]
- 11:16
- Politika - az egyetlen ilyen célú topic a Dome-on [44265]
- 08:48
- Az MI miatt kényszerül magyarázkodásra a The Alterst fejlesztő 11 bit studios – ez lesz a jövő? [hozzászólások] [8]
- 15:42
- Ha csak egy demót próbálsz ki a hétvégén, akkor az az Eriksholm: The Stolen Dream legyen! [hozzászólások] [2]
- 23:13
- Filmsarok - mit láttál mostanában? [43400]
- 18:17
- A Steamen találod a legújabb jelét, hogy tényleg készül az Assassin’s Creed IV: Black Flag remake-je [hozzászólások] [3]
- 12:57
- Ki mivel játszik mostanában? [8053]
- 12:45
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2508]
- 14:42
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1511]
- 22:46
- Dinónak [4252]