28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Clive Barker's Jericho trailer (Hírek)

Gerry
#7 Gerry [8082]
Ebből az összevágott in-game videóból ugyan az ég egy adta világon semmi nem derült ki-a hangulatos zenebonán kívül számomra igen gyengus játékmenetet prezentált, sérülési modellt javarészt nélkülöző, erősen hiányos MI-vel megvert ellenfelekkel, és jóindulattal közepes grafikát.
Van még mit csiszolni rajta...

Válasz erre

Előzmény: Scarecrow 2007.09.17. 10:53
Scarecrow
#6 Scarecrow [63]
Nagyon tetszik a csaj speciális képessége,már ebből látszik hogy egyedi lesz a game hangulata.

Válasz erre

Razor03
#5 Razor03 [14703]
Szerintem nagyon jó játék lesz. Lehet hentelős, de a borzongás átjön. Alig várom hogy rémtörténet elkezdődjön !

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

ShuleyvA
#4 ShuleyvA [911]
sztem kicsit gyenge...

Válasz erre

Madrac
#3 Madrac [4264]
Nem tudom mien lesz, de kicsit ugy tunik minden karakterrel mas es mas. Legalabb is ebben remenykedek.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Hofi
#2 Hofi [1579]
Sajnos kicsit agyatlan hentnek tűnik. Furcsa, hogy Clive Barker's ilyenhez adja a nevét. Igaz a Undying kicsi más volt, de az igazi borzongató volt.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Clive Barker's Jericho trailer (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat