akkor jöjjön az ötezredik özönvizes film, nem?
miért kell sekélyesnek lenni emberek? Isten nem küldhet szörnyeket? miért? le van írva, hogy ő nem? mennyetek már a picsába, biztos csak tudósok állíthatnak elő emberekből szörnyeket, ha meglátja a pápa szívrohamot kap és a Vatikán kieresztheti a fekete füstöt mi?
ugyan már, miért a francért kell ilyen baromsággal foglalkozni, szerintem már a trailerből is az látszik, hogy 1: ahogy Germinátor elmondta, ultraklisé a gyerek story. 2: szerintem baromi jó, amikor egy csapat kommersz parasztra/városi suhancra bíznak egy ilyesmi feladatot, hogy éld túl a napot kb., mert ennek sokkal élettelibb szaga van, mégha egy angyal is segít nekik, a zombis filmek is ezért szoktak bejönni, senkik állnak össze, akik nem is ismerik egymást, néha benyögnek valami velőset, mutatnak kis praktikát a szakmájukból aminek segítségével éppen tovább juthatnak/maradhatnak életben...szóval hangulatos a film. Trailer alapján. From dusk till dawn feelinges. csak itt gondolom nem a kis sehonnai étteremben lesznek a film alatt, hanem A-ból B-be mennek. Én személy szerint nagyon várom ezt a filmet, ennek ellenére minimálisak az elvárásaim, van egy olyan érzésem, hogy nem fogok csalódni.
A Vámpíros eredeti ötletet dolgoz fel, kíváncsi vagyok rá nagyon, az utolsóhoz meg kis comment:
"melynek forgatókönyvet Scott Kosar (A gépész, Amityville Horror) írta."
ez tök szép és jó, de egy feldolgozás lévén nem kurvára mindegy, hogy ki írja a forgatókönyvet? már volt egy forgatóköny, itt-ott biztosan megváltoztatta, hogy a mai világba implementjálja a történéseket, de akkora nagy szakirodalmárnak nem kell lenni, hogy ezt megtegye valaki, szóval ez a "feldícsérése" a forgatókönyvírónak szerintem nem kellett volna a cikkbe, mondhatni felesleges.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Háromszori világvége a mozikban (Hírek)
Az én Bibliai ismereteim kissé ködösek, de kétlem hogy azokban a keresztény tanokban Isten ilyen szörnyekkel végeztette volna-el a piszkos munkát. hanem asszem özönvízzel és ilyenekkel. Hacsak nem kölcsönözte őket Lucifertől a pokol legmélyebb bugyraiból.

Nem mintha a filmet védeném, de kissé viccesek a magyarázatok, ugyanis - amennyire én tudom - a keresztény tanokban az apokalipszis Isten parancsára történik. Ergo simán lehet a film szar mindenféle okokból, de a témát nem másították meg, csak átvették a Bibliából.
Ha én készítek valamit, azt se szoktam tönkrebaszni. Max részegen. Lehet ebben a filmben isten is be van baszva.
A Legion jó lenne ha nem Isten akarná elpusztítani a földet. Szerintem ez igy hülyeség. Olyan elmegy filmek. Szódával egy lakatlan szigeten.
Jofele 1x nezos jovendobeli tv2-os este 11-es filmek.
SPOILER
SPOILER
azon azert meglepodtem, amikor a nagyi bevadult, de amikor maszik fel a plafonon... NEM MAR 





"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"
A Legion sztem gagyi, a többi jobbnak tűnik kivitelezés szempontjából, B kategóriás filmek.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Szerintem a Legion ott bukik, hogy ilyen szörnyeket küld le Isten földre... Na ne már, a könyörületes Isten majd pont ilyen dögökkel intézné el a piszkos munkát, amikor az egész hóbelevancot hat nap alatt teremtette meg? Az meg köztudott, hogy sokkal egyszerűbb valamit elpusztítani, mint megalkotni. 

If I look back I am lost
Hát ez a Legion egy jó koncepció szerintem (leszámítva ezt az "a te gyereked az emberiség utolsó reménye" dolgot, mert ezt már kábé ötezerszer ellőtték), de elég fosul van kivitelezve

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Háromszori világvége a mozikban (Hírek)
Háromszori világvége a mozikban (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 18:46
- Kezd durvulni az időjárás! [4477]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
