Szerintem a Legion ott bukik, hogy ilyen szörnyeket küld le Isten földre... Na ne már, a könyörületes Isten majd pont ilyen dögökkel intézné el a piszkos munkát, amikor az egész hóbelevancot hat nap alatt teremtette meg? Az meg köztudott, hogy sokkal egyszerűbb valamit elpusztítani, mint megalkotni.
Hát ez a Legion egy jó koncepció szerintem (leszámítva ezt az "a te gyereked az emberiség utolsó reménye" dolgot, mert ezt már kábé ötezerszer ellőtték), de elég fosul van kivitelezve
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.