Az a baj ezekkel a hírekkel, hogy mindig akkor jönnek amikor már kezdtem volna lenyugodni. Most meg újra epekedek....
Remélem legkésőbb E3-on bejelentik az 5. kasztot, valamint ellátnak minket infóval bőségesen.

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

**War, war never changes...

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.