Murzsa Roland
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Destiny információdömpinggel jelentkezett a Bungie [hozzászólások]
Kapcsolódó tartalom: Destiny információdömpinggel jelentkezett a Bungie
A sikeres alfa után napokon belül elstartol a béta verzió. Egy új előzetes is érkezett, de lerántották a leplet a gyűjtői kiadások tartalmáról is.
jó lenne ha már elő lehetne rdnelni a Ghost editiont itthon de még nem láttams ehol:S Ha esetleg valaki majd tolja felvehet ha van kedve PS4-en: medve91
Köszönöm szépen a kiegészítést Dino! Azért valljuk be, így sokkal precízebb lett a cikk 

Az enyémeket itt megtalálod.
Van még pár tetszetős steelbook is (pl. Thief), amit csak a játék miatt nem szereztem be. Általános hihedelemmel ellentétben nem veszek csak azért játékot
Van még pár tetszetős steelbook is (pl. Thief), amit csak a játék miatt nem szereztem be. Általános hihedelemmel ellentétben nem veszek csak azért játékot

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Van is otthon 1-2 steel case-em
. Köztük akad ritkább is, majd lehet csinálok róluk képeket 
. Köztük akad ritkább is, majd lehet csinálok róluk képeket 
Végre valaki, aki felismerte, hogy egy steelbook milyen pofásan is néz ki!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Személy szerint én nagyon örülök a hírnek, bár lehetett volna pontosabb is, az egyes kiadások tartalom szempontjából miben különböznek, mert ennek nekem kellett utánanéznem. Fölöslegesen nem adok ki plusz pénzt a Ghost editionre amúgy, mert a Limited is tartalmazza az Expansion pass-t, ahogy a Guardian Edition is(tulajdonképpen a Guardian csak az Expansion passt tartalmazza pluszban a játék mellé). A Limitedben viszont van annyi pluszban(fémtok, ingame cuccok, csillagtérkép, guardian portfolió stb...), hogy azt a 10 eurót rááldozzam pluszban. Különben is, imádom a fémtokokat, és a Destiny fémtokja elég pofás 

Azért a különböző kiadásokról képet is lehetett volna berakni
.
Konzolos cím és multiplayer. Ezért vonz keveseket szvsz.
.
Konzolos cím és multiplayer. Ezért vonz keveseket szvsz.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Írnék én a tartalomhoz is, de mivel (egyelőre) konzol exkluzív játékról van szó, valószínűleg úgysem érdekelne senkit.
De persze értem a problémát, nem nagyon van reakció a PC-s vonatkozású hírekre sem.
De persze értem a problémát, nem nagyon van reakció a PC-s vonatkozású hírekre sem.balays82: De, csak tesztelünk Titeket.
[Hogy mikor törik meg a jég, hogy az elírások helyett a hír tartalmához jönnek a hozzászólások
]
[Hogy mikor törik meg a jég, hogy az elírások helyett a hír tartalmához jönnek a hozzászólások
]"A Destiny szeptember 9-én jelenik meg PlayStation 4-re, PlayStation 3-ra, Xbox One-ra és PC-re. "
PC-re? Nem inkább Xbox 360 akart az lenni?
PC-re? Nem inkább Xbox 360 akart az lenni?
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]