28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Destiny információdömpinggel jelentkezett a Bungie [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Írnék én a tartalomhoz is, de mivel (egyelőre) konzol exkluzív játékról van szó, valószínűleg úgysem érdekelne senkit. De persze értem a problémát, nem nagyon van reakció a PC-s vonatkozású hírekre sem.
Dino
Dino [6086]
balays82: De, csak tesztelünk Titeket. [Hogy mikor törik meg a jég, hogy az elírások helyett a hír tartalmához jönnek a hozzászólások ]
balays82
balays82 [14276]
"A Destiny szeptember 9-én jelenik meg PlayStation 4-re, PlayStation 3-ra, Xbox One-ra és PC-re. "

PC-re? Nem inkább Xbox 360 akart az lenni?

Vissza

Fórumszabályzat