Fórum » Beszélgetés a játékokról
RÉGI, JÓ JÁTÉKOK -> RÉGI, JÓ EMLÉKEK
Keresek egy Régi játékot talán 2000 ezres évekböl,Egy ugymond Alien es játék Ahol kapsz egyetlen egy fegyvert ami zöld golyókat lö ki és ugymond egy Arénában játszódik
Ami kicsit Labirintusos,Nézegettem már you tuben és biztos hogy nem Alien vs Predator V ilyesmi,Segitséget Elöre is Köszönöm

Mát hónapok óta keresem sikertelenül, légyszí segítsetek!

A Rune nevű játékot keresed. Azonnal beugrott arról, amit írtál róla. Szerintem a mai napig az egyik legjobb hack & slash játék. Személyes kedvenceim egyike. Itt van egy videó az általad leírt helyszínről:
https://www.youtube.com/watch?v=eFXekY_cY1A&list=PLxUhnXxM4A-CsrE9tTz4ygLJaPY4V8q-j&index=3
War. War never changes.
A második pálya téli, havas volt, úgy kezdődött, hogy egy fene nagy dögöt kiláncolva tartottak fogva majd a pálya végén elszabadult és megölte a fogvatartóit.. A játékot egyébként az Enclave illetve az Archangel-hez tudnám hasonlítani. Sajnos csak ennyire emlékszem. Segítsetek, nagyon rég keresem!

I wish I could have known about the view from halfway down
I wish I could have known about the view from halfway down
..."....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Próbát megér.
"Whore" is just another way to say "I love you"!
Gobi: nem kerestem, rá, hogy van-e valami fix erre, magától viszont csak hangot + fekete képernyőt tud.
I wish I could have known about the view from halfway down
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

I wish I could have known about the view from halfway down

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E
Ajánlani szeretnék egy játékot nektek!
A neve Wargame1942.
II. világháborús stratégiai böngészőben játszható játék. Ami engem megfogott, hogy remek társaságnak vagyok tagja és ez mellett lehet játszani is.
A játék a második világháború hangulatát idézi. Harcolj azért ami a tiéd, ne hagyd, hogy bármi is az utadban álljon és így jó eséllyel győztesként szerepelhetsz a játékban. Építs ütőképes hadsereget, küzdj játékosok ezreivel, valamint diplomáciai képességedet használva alakíts szövetséget, és szólj bele a világpolitika alakulásába, hogy beírhasd magad a történelemkönyvekbe.
Ha kedvet éreztek a játékhoz, akkor ezen a linken regisztráljatok, és így látni fogom, hogy valaki új, és így tudok egyből segítséget nyújtani neki:
game.wargame1942.hu/?recruiter=64a6world=d29ybGQx
Régen játszottam egy játékkal, olyan 7-8 éve. A játék lényege az volt, hogy a játéktér közepén szürke alakzatok voltak. Lent, a képernyő alján egy futószalagon jöttek a beilleszthető kisebb egységek, ezekkel kellett kitölteni a szürke alakzatokat. Csak akkor mehettél tovább, ha minden szürke részt kitöltöttél. A képernyő jobb oldalán láttad a szereplődet, voltak különböző képességei, pl. kard, amivel szét tudtad ütni a szalagon lévő cuccokat ha már feltorlódtak, varázspálca, amivel a szürke alakzat egy részét tudtad kitölteni. A pálya végén ellenség volt, aki kilőtte a szalagon lévő formákat ezzel megnehezítve a dolgod.
A másik játék az ennek a játéknak a "testvére". Ugyanaz a cég csinálta, a játékmenete ugyanaz, csak annyi különbséggel, hogy alakzatok helyett a képernyő 2 szélén csővégek voltak és ezeket kellett összekötni.
Már nagyon régóta gondolkodok a nevén, de sehogy se sikerül megtalálnom. Remélem tudtok segíteni.
Előre is köszönöm

Tehát a játékot a következőképpen tudnám leírni
Adott volt 2 bázis Az ellenségé es az enyém, és volt közöttük egy kacskaringós út,melyen mehettek azok a járművek amit a bázisból indíthattunk (123456 bill segítségével) ezek a járművek voltak láncos tankok gépfegyveres kis gépek robbanó teherautó(kamikaze) meg jó pár fajta... a lényeg az volt h egy helikopterrel voltunk amivel mi is befolyásolni tudtuk az csata kimenetét, bele is kellet avatkoznunk ahogy haladtunk a pályával (de időközben vissza kellett menni a bázisra (tankolni lőszert üzemanyag rakéta) Bázis meg termelte a pontokat amiből lehetett indítani a kis járműveket.
Tehát z egy régi 3ds helikopteres stratégiai játék...
aki tudja a címét az kérem jelezze! megy a sör.
kösz előre is!
sd
Két régi játék címét keresem, remélem tudtok segíteni.
A játékról annyi emlékem vagy, hogy hasonló a Diadlo-hoz, a játék úgy kezdődött, hogy a karakterünket az apja megtanítja harcolni, de közben valami démon az apját megöli. még arra emlékszem hogy az elején az egyik fegyver egy parittya volt.
A másik pedig egy stratégia játék, az őskorban játszódik, ha jól tudom 3 faj volt, ember, valami varázsló, meg dinók
. Pár egységet tovább lehetett vinni a következő map-ra, meg az egységeknek lehetett külön fegyvereket, páncélt gyártani, nyersanyagot meg a leölt állatok húsából volt. /nem a Paraworld/
Szívesen segítettem
."....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
Én is mint már sokan előttem azért írok ide, mert egy régi de már 3D-s játékot sajnos nem találok.
Lényegében amire emlékszem belőle, (főleg mivel eléggé fiatal voltam mikor játszottam vele és emiatt szerintem 1-2 pályán nem jutottam benne túl) hogy egy RPG szerű játék volt amiben 4 "vámpírt" vagy valami hasonszőrű emberre hasonlító lényt kellet irányítani igaz egyszerre csak egyet a többi követett és harcolt. Emlékeimben 3 férfi és egy női szereplő maradt meg akikkel a középkorban egy vár börtönében kezdtünk, ahol egy ember v. vámpír elmenekült minket meg bezárva hagyott majd a nő feltámasztott egy hullát ami kiengedett utána pedig kezdődött a barangolás és a harc a lovagok ellen. A 4 kaszt különböző képességekkel rendelkezett az egyetlen női karakterünk a hullákat feltudta támasztani (ebben biztos vagyok).
Sajnos kb. ennyire emlékszem remélem ennek ellenére valaki felismeri és esetleg még tudja is a nevét neten hiába kerestem semmit nem találtam róla
Bármilyen segítséget előre is köszönöm.
Természetesen én is egyik régebbi játékomat keresem. Általános iskolás voltam, mikor játszottam vele, úgy kb. 8 évvel ezellőtt.
A játék arról szólt, hogy hogy van egy zöld szörny, ogre, vagy nem is tudom micsoda. Ketten is lehet játszani.
A grafika 2D-s. Különböző pályák voltak: jeges, földalatt.. stb. Kb. 20 pálya van benne. Arra emlékszem még, hogy ilyen sorok között lehetett ugrálni fel le a szembe jövő ellenségek elöl. Meg a pálya, olyan hogy ha az egyik végén kimegyünk, visszakerülünk a másik oldalt.
Minden pályaszint végén, meg kellett küzdeni a végső ellenséggel, ami egy T-rex volt. Hol felbukkant, hol nem. Erről szólt az egész.
Előre is köszönöm, aki tud ebben segíteni!
Eladó G-Vírust vagy Progenitor vírust keresek saját felhasználás céljából.
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
Eladó G-Vírust vagy Progenitor vírust keresek saját felhasználás céljából.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Egyébként nemcsak egy játékmód volt benne, ha jól emlékszem. Volt egyszer világbajnokság, tehát a csoportmérkőzésektől az egyenes kieséses szakaszig, ahol a beosztást véletlenszerűen sorsolta mindig. Illetve volt egy olyan valami, ahol a ranglétrán kellett felfelé lépkedni, azaz kiválasztottál egy csapatot, megkaptad első ellenfélnek a játék leggyengébb csapatai közül az egyiket, aztán ha nyertél, akkor jött egy fokkal erősebb egészen a legerősebb válogatottakig, míg ha vesztettél, akkor egyet visszafelé léptél, és újból egy fokkal gyengébb ellenfél jött. Ez egyébként marha nagy kihívás volt, mert ugyan nehézségi fokozatokat nem tartalmazott a játék, de a csapatok brutálisan eltértek egymástól. A gyenge válogatottak játékosai irtó lassúak és körülményesek voltak, a legjobbak meg szélvész gyorsak, szóval egy gyenge csapattal átvenni meg megtartani is alig tudtad a labdát egy erős ellen.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Mi nem Commodore-on játszottunk, hanem egy egy 286-oson, de lényegében ez a játék volt. A gólok utáni visszajátszások, a magasan szálló labda árnyéka, a becsúszások, az "ollózás", mind-mind ugyanaz. Ezt a játékot kerestem, inkább csak az emlékek miatt.
Köszönöm még egyszer, csak most láttam, hogy írtál, a héten nem igazán jártam erre.
Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_association_football_video_games#PC
Ha itt sincs, akkor sehol.
!"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
A keresett játékban az emberek kb. ötször ekkorák voltak, és nem volt több nézet a pályán, mindig ugyanabból a szögből láttuk a pályát. Néha esett az eső meccs közben, emlékeim szerint.
Köszi, hogy ilyen jó tippeket adsz, kicsit nosztalgiázom.
http://www.bing.com/images/search?q=kick+off&view=detail&id=1E5000C7BADD117EB4AD111321353EA86FDC72B8&FORM=IDFRIR
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
http://www.bing.com/images/search?q=kick+off&view=detail&id=1E5000C7BADD117EB4AD111321353EA86FDC72B8&FORM=IDFRIR
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
A Sensible Soccer egyébként hatalmas kedvenc volt, rengeteget játszottam vele, egyedül is, barátokkal is. Még most is emlékszem az első meccsre, amit játszottunk a játékban: magyar-török meccs volt, annak apropóján, hogy épp akkor volt a vb vagy eb selejtező ugyanezzel a párosítással...
Szerkesztgettem a csapatokat is, jól elvoltam vele.
De sajnos, amit most keresek, az nem a Sensible Soccer.
http://www.bing.com/images/search?q=sensible+soccer&FORM=HDRSC2
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
Ketten is lehetett vele játszani, egy gépen.
Gaming is about killing time, not killing people
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Óriásit megy a Steamen a My Winter Car korai változata, pedig csurig van MI-generálta tartalommal
- 2. Az Nvidia mutatja meg nekünk, milyen lesz Raccoon City a hamarosan megjelenő Resident Evil Requiemben
- 3. Újra megmutatta magát a magyar fejlesztésű Elflock, itt a legújabb gameplay-bemutató
- 4. Frostpunk 2 - Fractured Utopias DLC teszt
- 5. Kiszivároghatott a Steam Machine fogyasztói ára, amely a RAM-mizéria kapcsán nem is tűnik elrugaszkodottnak
Legfrissebb fórumtémák
- 14:00
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2530]
- 11:45
- Clair Obscur: Expedition 33 [46]
- 19:02
- Ki mivel játszik mostanában? [8174]
- 12:54
- Versenyszimulátorok [42]
- 20:10
- Szét*** az ideg [5477]
- 14:45
- Kezd durvulni az időjárás! [4472]
- 11:57
- Újra megmutatta magát a magyar fejlesztésű Elflock, itt a legújabb gameplay-bemutató [hozzászólások] [1]
- 19:05
- Helyzetjelentés [157528]
- 18:21
- Helyzetjelentés Extra [3395]
- 16:48
- Az Nvidia mutatja meg nekünk, milyen lesz Raccoon City a hamarosan megjelenő Resident Evil Requiemben [hozzászólások] [12]
