hogy érdemben is hozzászóljak: szerintem az egyfajta igénytelenség -vagy inkább más igények elébbhelyezése- az, ami a mozilátogatások számának drasztikus csökkenésére adhat magyarázatot. a látvány és hangzás elkorcsosult formálya az otthoni számítógépek, házimozik előtt ülve nagyobb szabadságteret ad: cigizhetsz, bármilyen oknál fogva leállíthatod, majd újra indíthatod a vetítést, eldőlhetsz, amit akarsz -és persze kevesebb anyagi ráfordítást igényel. kiküszöbölheted a véletlen kellemetlenebb csipkelődéseit, mint például a szar ízlésű közönséget, akik a legócskább poénon is röhögnek (ez engem zavarni szokott, ugyanakkor egy jobb vgjátéknál szeretem, ha összeolvad nevetésem a többiekével)
nem vagyok egy rendszeres mozilátogató, mert az én (ill. mi) otthonról történő kimozdulási igényünket nem igazán elégíti ki, ha pár perces utazás után ismét egy székben ülve ütjük el az időt
A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt