28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rózsaszínbe öltöznek a Sony játékgépei (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

csuvi
csuvi [5613]
néhány telefonnak is van ilyen rózsaszín változata és viszik, mint a cukrot. azt se felejtsétek el, hogy a ferdeszemű tyúkok fele játékbuzi, mégha jó részük csak ilyen ugrabugra denszelős szarokkal van el, amit a cickócenter játéktermeiben is megfigyelhet az élesszemű szemlélő

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

stubb
stubb [1725]
Ne szíd már,olyan cuki...

Különben,szerintem is hülyeség,minek ez...?
Szerintük így több lány fogja venni..?
Mattmaster
Mattmaster [9513]
Most mi buzulunk, vagy az embereknek van csunya izlesficama?

Vissza

Fórumszabályzat