28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hangkártyák



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Most szereltem be az új hangkártyát (Sonud Blaster Audigy 4 OEM). Nagyon szépen szól, viszont van egy gondom. A két hátsó hangfal csak akkor szól (pl: MP3, DivX alatt) ha bekapcsolom a CMSS-t. És ez valahogy nem az igazi. Valamiért túl halk mind2.
Az előző kártyával elég volt csak 5.1-re állítani SurrounMixer-t és egyforma hangerővel szolt mind a 4 szatelit (kivéve a center sugárzót mert az csak DVD & játék alatt szól, de ez természetes dolog).
Most nagyon nem vágom mi van. Eliveleg be van állítva h 5.1, ha lefuttatom a teszteket CMSS nélkül megszólal mind a hat hangfal, ha MP3-at vagy DivX-et nézek akkor már csak az első kettő illetve a subwoofer. Ha bekapcsolom a CMSS-t akkor megszólal a 2 hátsó is illetve az előző három, viszont ilyenkor a hátsók halkabbak. Elvileg rendben simán felmentek a programok meg a driver is szal ez nem lehet a gond. Aki tud valami megoldást segítsen. Ja és rendesen mindegyik csatlakozó a megfelelő helyre lett dugdosva, illetve a hangredszerem a jó öreg Jazz 9902-es.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat