28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Rettenthető
Rettenthető [1963]
1., Sztm tudsz annyira angolul, mint én, és az alapján meg lehet építeni várost.
2., Az alapok
3., Tom nem szép dolog más fórumot reklámozni, de ha egyszer itt nagy a pangás e témában... (SC4). Itt elég sok segítség van.

A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.

NightCore
NightCore [633]
Örök hála! Sajnos én 10 éve németet tanulok, így gyakorlatilag csak az alap szavakat vágnám a játékban! Szerintem nem sok eséllyel sikerülne jövedelmező város építenem így...

"Kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák!"

Rettenthető
Rettenthető [1963]
A játékhoz soha nem volt teljes magyarosítás, de ne add fel, van egy srác, aki fordítja - még messze nem 100% és van benne pár helyesírási hiba is -, de azért halad; és azt is mondta, hogy épp most jött neki valaki segíteni a fordításban...

Addig is innen letöltheted az aktuális darabot:

Magyarosítás

A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.

NightCore
NightCore [633]
Sehol se találok neten a játékhoz magyarosítást, ahol találtam ott meg már leszedték és nincs fennt a serverükön...asszem feladom! Ugye van itt valakinek és ugye elküldi nekem?!

"Kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák!"

Vissza

Fórumszabályzat