28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

eti8
eti8 [10104]
annyira, hogy nálam pont elfut 25fps fölött a húzós részeken Nem húztam a videókarit Egyébként meg a nexgen ront sokmindent... Pl amikor a csaj vizes, akkor nexgen nélkül látszik a ruháján (sötétebb lesz, és olyan vizes feelinget ad), és a bőrén is csillog, pont mint a valóságban, nextgennel ezek megszűnnek. Csak a víz csöpög róla, de olyan mintha száraz volna. A splinter cellben is hasonló volt ez az efekt, csak ott sm3.0-nál is bent maradt

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Razor03
Razor03 [14703]
Kiadtak hozzá 2 patch-et, ami szinte a duplájára növelte a játék gyorsaságát, gyakorlatilag 6800 GT-n tökéletesen játszható lett. Gondolj bele mennyire lehet optimalizálva a demo?

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

eti8
eti8 [10104]
sikerült letöltenem egy normál verziót, szal nemsokára fent is lesz

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

eti8
eti8 [10104]
A nextgen demót hogyan tudom felrakni? Mert amikor letöltöm (503megás) a winrar file-t és megnyitom, csak egy valami.dat file van benne, és ráadásul a winrar hibásnak, vagy sérültnek is veszi az egészet, szal nemtom mit tegyek vele

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Vissza

Fórumszabályzat