A másik dolog... Igazán nagy gond lenne ám az is, ha a vízparton az emberek kikapcsolnák az övüket. Mivel Te fizikából a mellékelt példák szerint penge vagy, nyilván nem nehéz belegondolni, mi történik, ha egy autó a vízbe csapódik. Először is nem kicsi ütközésről van szó. Kb., mintha betonra esnél, Isten tudja, milyen szögben, hiszen nem WRC-vel ugratnak az emberek a vízbe, ami általában 4 kerékre esik, mint a macska. Szóval a vízbe fulladás előtt van egy nagy bumm, amit elsőként túl kell élni! Ez kikapcsolt övvel aligha sikerülne. Amikor az autót már szépen elkezdett merülni, még mindig van egy pár másodperced, hogy kikapcsold magad. A legérdekesebb része pedig csak eztán jön! Ugye hogyan is hagyhatunk el elmerült kocsit? A legtutibb módszer, ha lehúzod az ablakot, ha még lehet, és ott szépen kimászol, ha már megtelt az autó vízzel. - Addig aligha sikerülne. A másik módszer, hogy kivárod, hogy megteljen az autó vízzel és akkor kinyitod az ajtót. Amíg az utastér nincs tele, addig meglehetősen nagy a nyomáskülönbség, ezért nem fogod tudni kinyitni az ajtót, de ezt Te nyiéván tudod...
Örültem. :)