Az életben továbbra is igyekszem úgy közlekedni, ahogy eddig és pozitív képet kialakítani az autós társadalom szemében a motoros társadalomról. Ha ott összefutnánk, sztm csalódnátok - pozitív irányba (hacsak nem zsigerből rühellitek az összes két kerekűn közelekdőt).
Itt nem lehet veletek mit csinálni.
Nem azt vártam volna el, hogy most mindenki rajongási legyen, de ezt, az ilyen mérvű intoleranciát jó lett volna egy kicsit csökkenteni. De itt totális az ellenállás. Ez van.
A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.