28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battle for Wesnoth



Írd ide hozzászólásod:

ToZo
ToZo [312]
Hát igen, én is ismerem folyton letöltöm a legújabb verziót, amúgy tényleg jó kis játék, nemcsak hálózaton, hanem hot-seaten is.

"Drágakő fenn a fényben, hamis gyöngy lenn a szemétben" - Ossian: Nézz rám

Vissza

Fórumszabályzat