28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Már nem nagyon emlékszem rá, de vagy az van hogy egy ideig még harcolni kell és csak egy bizonyos idő után nyílik ki a kapu, vagy vmit még kell csinálni a hőssel (talán egy kapu melletti SP elfoglalása vagy ilyesmi).

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
már vagy 10 perce állok az utolsó ponton (a kurva nagy bejárat előtt, ahol a négy védőlöveg is van) és még mindig semmi nincs, mire és meddig kell várni? simán be tudom védeni, tehát nem igazán értem, hogy mit tartogat még a pálya...
Barthezz
Barthezz [54711]
#315-ös hsz-tol kezdve olvass vissza, egy 20-25 hsz-en keresztül részletesen kitárgyaltuk anno a megoldást. Amúgy valóban a leggecibb pálya

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
hi! az uralkodó oldalán (emberek&eldák) a 4. feladatnál szopok, mint a torkosborz, először az emberekkel próbálom átvinni, átszenvedni a gigamega ultranagy ork és chaos bázison a titán csapatot, de kurvára lehetetlen az egész, egyszer már megcsináltam odáig, hogy az összes káosz épület megsemmisült, de utána az orkoknál behaltam, mert van nekik is egy kurva nagy bázisuk, hozzá 1000000 egység, és nem tudtam tovább haladni. az eldákkal is próbáltam segíteni, háromszor támadtam be maximálisan kifejlesztett cuccokkal, egységekkel a bázisukat, de rohadt limited nélküli seregük van, és nem bírtam teljesen lepusztítani a bázisukat, csak kb. a felét... utána próbáltam a feladathoz hűen továbbteleportálgatni a bázist, de ott közben harcolnak az emberek, meg az orkok, és tőlük egyszerűen lehetetlen a második pontra eljutni egy építésszel... ha el is jutnék, már pénzem sem lenne, meg az egységeim is kihalnának, szal valami atombomba cheatet vagy egy könnyű, kevésbé idegörlő tippet dobjatok pls.

Vissza

Fórumszabályzat