Gondolom, ti már rég végeztetek. Én bezzeg még csak most haladok Cyantine felé. Közben letértem az útról valami Aklorian Stronghold felé, de kiderült, hogy zsákutca, és majd később kell erre jönni. Ja, meg hülye accursedök majdnem megszívattak, mire rájöttem, hogyan kell őket megölni...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.