28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battle for Wesnoth



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Üdv TomJoad! Hogyhogy te itt?!
TomJoad
TomJoad [2]
A játékban be lehet állítani a nyelvet bármelyikre (akár kínaira vagy latinra is!). Sajnos nincsen erőforrásunk csiszolgatni a magyar fordítást, mert mint látjátok most is elég sok lefordítatlan dolog vár még ránk. De várjuk mindig az építő kritikákat: http://www.freeweb.hu/wesnoth/index.php?name=Forums&c=5

Vissza

Fórumszabályzat