28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

Devon
Devon [84]
Most próbálok tölteni, és nézem, hogy negyed annyival jönnek a dolgok mint eredetileg...erre most látom, hogy egy havival késik a befizetés
Ez náluk szokás, vagy próbáljam tovább dugdosni a kábeleket?

"Iam Cornholio! I need tp for my bunghole"

Vissza

Fórumszabályzat