28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

Samu G
Samu G [3933]
elvileg igen (én még nem vettem észre néha max sávszéllel(500 fölött) is jön a torrent(ha mondjuk 100 seeder van))

állítólag lesz csúcsidőszak (délután), amikor korlátozzák, de pl éjszaka nem lesz korlát.

Amúgy nem érdekel annyira : visszaveszik felére/harmadára az is 200kB/sec nálam, nem fogok sírni annyira

Bár az elv meg a kommunikációja elég nagy szemétség...

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Igaz, hogy a Chello lelassítja a P2P-s töltéseket???
Igazán kedves megoldás tőlük.

Vissza

Fórumszabályzat