állítólag lesz csúcsidőszak (délután), amikor korlátozzák, de pl éjszaka nem lesz korlát.
Amúgy nem érdekel annyira : visszaveszik felére/harmadára az is 200kB/sec nálam, nem fogok sírni annyira
Bár az elv meg a kommunikációja elég nagy szemétség...
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!
