?
Minden Xbox gyárilag hibás, kiszámíthatatlan módon bármikor bármelyik tönkremehet. Tudtommal még nem álltak át a javított GPU-CPU-k 65 nanós gyártására (Halo3 megjelenése után be fog bekövetkezni, mikor a jónép kipucolta a sokszarhibás boxot a polcokról). Elite verzió tudtommal csak egy drágább kibővített változat...
Szerk.
Egyébként, ha X360-at akarsz, mindenképp várd meg az átállást. Nem csak a javított konzolt kapod, hanem az olcsóbbat, hisz csökken az előállítási költség.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
