28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Forma 1 2007



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
szted merik tovább haszánlni? dekurvanaiv vagy te
tudjőák, hogy mégegyszer csak egy fél mm-es beálítással közeledben a ferkos dolgokhoz, és szopnak tövig...
és akkor kibasszák őket, bann foreva!
Rabid-20
Rabid-20 [266]
Szted nem csaptak volna most hozza ha nem akarjak ?! mie' ? szted a 780 oldalt nem fenymasolta a McLaren tovabb 5 peldanyba ?! (meg ha az FIA le is foglalta az "eredeti" fenymasolatot, akkor is van meg a McLaren-nek)!

Es szted ha akar nem hasznal fel abbol dolgokat ?! Jelzem, h. a FIA csak következtet, hogy felhasznalta a McLaren (SMS/e-mail)! igazi - konkret bizonyiteka nincs is! (az auton magan nem tudjak bizonyitani)! Ergo döntes ide-oda, a McLaren akar most is alkalmazhatta volna siman, ha akarja!

Nagyon nincs eszed...

Amugy meg szoptak - es szted ez engem most erdekel ?! Hamilton 2 ponttal vezet mar csak... (Kimi meg jocskan lemaradva, Massa meg föleg)! Ez a lenyeg, a konstruktori mar senkit sem erdekel (engem biztos nem)!
kopé
kopé [38449]
te nem tudod miről beszélsz ember
eghyszerű: múlthéten még hozzácsaptak párszáz oldal ferrari anyagot a kocsihoz és nyertek, ezen a héten nem csapták hozzá a ferraris dolgokat és szoptak, ezt nem olyan nehéz felfogni
Rabid-20
Rabid-20 [266]
HeHe szoval szerinted is hülye volt a logikad

Tehat akkor v.mit most ismerj be!

...ok-ok! Megteszem helyetted: sajat autoval kapott ma ki a McLaren es mult heten is sajat autoval (sajat technikaval) nyert!
Ilyen alapon pedig ugye az ev sincs elcsalva.

Az meg ugye kizart hogy ma a McLaren+Ferrari technika ilyen gyenge lett volna (ha igy is van, ez akkor is csak azt bizonyitja, hogy a McLaren-nek gyakorlatilag semmi elönye nem szarmazott a 780 oldalbol, alias az ev sincs gyakorlatilag elcsalva, max. elmeletileg)!
kopé
kopé [38449]
ignored (padaŠ)


ui.: te egy fasz vagy
Rabid-20
Rabid-20 [266]
Eleg LOL vagy... Terveket "elloptak" (Ferraris arulo ingye' odaajandekozta) a McLaren-esek, született egy döntes, es a nyilvan minden Ferraris dolgot elfelejtettek. Ugye ?! Igy gondoltad, mikor "sajat" autorol beszelsz. Ha itt ma "sajat" autoval kapott ki a McLaren, akkor elözö heten "sajat" autoval is nyerte meg...

Khmm - Khmm... (beszelsz hülyeseget KoPé fiam)!

Hamilton mar csak 2 ponttal (?) vezet.
kopé
kopé [38449]
akkor azért mostmár midenki elfogadhatja, hogy a meki saját kocsival szart se tud a Ferkó ellen, ugye?
Germinator
Germinator [29909]
valami olyasmi hát részükről nem volt semmi izgalom

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

kopé
kopé [38449]
jah akor megint az időmérőn nyerték meg a futamot...
Germinator
Germinator [29909]
hát, végig a "kisebb" csapatokat mutatták (pl. Kubica vs. Kovalainen, Sutil, Coulthard, Heidfeld, ilyenek), szóval a nagyokat kicsit kihagyták a közvetítésből Ők szépen, unalmasan elvoltak abban a sorrendben, ahogy elindultak.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat