28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az esemény - The Happening



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Én meg pont a másik kettő között ingadozom! A Sebezhetetlen-t csak egyszer láttam, talán illő lenne újra nekifutni, de a Jeleket vagy 3-4 alkalommal: imádom!
Nem oltja ki annyira a csattanó a filmet!

Respect is not given. It's taken.

Dzsoo
Dzsoo [238]
Ez látod jó kérdés. Azt hiszem a Hatodik Érzék. Elég régen láttam már a Sebezhetetlent meg a Jeleket is, hogy most biztos választ adjak.

If i promise not to kill you, can i have a hug?

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Melyik tőle a kedvenced?

Respect is not given. It's taken.

Dzsoo
Dzsoo [238]
Felcsigázott most ez a trailer és izgatottan várom hogy Shyamalan újra valami jót alkosson. A két utolsó filmje eléggé hidegen hagyott.

If i promise not to kill you, can i have a hug?

Vissza

Fórumszabályzat