28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az esemény - The Happening



Írd ide hozzászólásod:

Germinator
Germinator [29908]
Én sem láttam

Akartam, és először jónak is tűnt, aztán a sok lehúzás után nem nagyon néztem meg. A Falut is csak egyszer láttam, eléggé középszerű volt.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

McCl@ne
McCl@ne [13409]
"Már bocs, hogy bekapcsolódtam"
LL

Sajna a Lány a vízben nekem kimaradt, az milyen?
Eddig csak rosszat hallottam róla.

Respect is not given. It's taken.

Germinator
Germinator [29908]
Nem oltja ki, sőt... fuh, én is nagyon sokszor láttam a Jeleket, és számomra is ez a legkedvesebb filmje (bár ebben benne van az is, hogy ezt láttam a legtöbbször). Akkoriban ráadásul rá voltam akadva az UFO-s dolgokra, gabonakörökre, úgyhogy maximális extázis volt végigülni a filmet... azok az ijesztő jelenetek a kukoricásban, a pincében, a Shyamalan által játszott figura házában... eszméletlen "thrilling" volt Illetve az is most is.

Már bocs, hogy bekapcsolódtam, csak hirtelen belelkesültem

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Én meg pont a másik kettő között ingadozom! A Sebezhetetlen-t csak egyszer láttam, talán illő lenne újra nekifutni, de a Jeleket vagy 3-4 alkalommal: imádom!
Nem oltja ki annyira a csattanó a filmet!

Respect is not given. It's taken.

Dzsoo
Dzsoo [238]
Ez látod jó kérdés. Azt hiszem a Hatodik Érzék. Elég régen láttam már a Sebezhetetlent meg a Jeleket is, hogy most biztos választ adjak.

If i promise not to kill you, can i have a hug?

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Melyik tőle a kedvenced?

Respect is not given. It's taken.

Dzsoo
Dzsoo [238]
Felcsigázott most ez a trailer és izgatottan várom hogy Shyamalan újra valami jót alkosson. A két utolsó filmje eléggé hidegen hagyott.

If i promise not to kill you, can i have a hug?

Vissza

Fórumszabályzat